×

Poruka

You need to login before you can view or download document

Ulje od bakalara za psa – pps

369 preuzimanja

Ulje od bakalara za psa – pps

Čovjek je počeo svom psu davati velike količine ulja od bakalara jer je čuo da je to dobro za pse. Svaki bi dan među koljenima držao glavu psa koji se bunio, silom bi mu otvarao usta i niz grlo mu izlio tekućinu.
Kratka poučna priča posložena u prezentaciju.

Veličina: 508.84 KB
Pregleda: 4513 Pregleda
Preuzimanje: 369 puta
Ažurirano: 11. 08. 2017.

Slični dokumenti

Mali princ i trgovac – pps
Mali princ i trgovac – pps

Kad bih ja imao pedeset i tri minute slobodnog vremena, reče Mali princ, uputio bih se prema nekom izvoru.

Kako je umrla gospođa King – pps
Kako je umrla gospođa King – pps

Kako je umrla gospođa King? – pps o  nastajanju laži

Gospođa A gospođi B: Gdje je danas gospođa King? Da nije bolesna?
Gospođa B gospođi C: Gospođu zanima da gospođa King nije možda bolesna?
Gospođa C gospođi D: Čula sam da je gospođa King bolesna. Nadam se da nije ništa ozbiljno!

Zanimljivosti

Kad bismo cjelokupno svjetsko stanovništvo sveli na selo sa stotinu stanovnika u njemu bi živjelo 57 Azijata, 21 Europljanin, 14 Amerikanaca i 8 Afrikanaca. Živjele bi tu 52 žene i 48 muškaraca, 70 nebijelaca i 30 bijelaca, 70 nekršćana i 30 kršćana, 89 heteroseksualaca i 11 homoseksualaca. Šest posto osoba posjedovalo bi 59 posto svega privatnog bogatstva, a sva bi šestorica bila iz SAD-a. U nastambama bez najosnovnijih uvjeta stanovanja obitavalo bi njih 80; 70 bi ih bilo nepismenih, pedeset neishranjenih, 1 bi umirao, 1 bi se rađao, samo bi 1 imao računalo i samo bi se 1 mogao pohvaliti sveučilišnom diplomom.

Humor

- Perice, što ste danas radili u školi? – Pa, na kemiji smo učili o eksplozivnim elementima. – A šta ćete sutra raditi u školi? – U kojoj školi?!?

Poslovice

Ljubav koja se održava darovima vječno je gladna. (Židovska poslovica)