Zeleno i bijelo – pps

Zeleno i bijelo – pps

Poučna priča posložena u pps. Ne sudi nikoga dok nisi barem sat vremena u njegovim cipelama hodao njegovim putem.

Bruno Ferrero

Veličina: 460 KB
Pregleda: 1986 Pregleda
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Živjeti s ružom – priča o molitvi u pps-u

Kratka prezentacija o važnosti molitve i sakramenata u kršćanskom životu, o važnosti života s Isusom Kristom.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

U svijetu se godišnje za printanje potroši više od 50 MILIJUNA TONA papira. Recikliranjem jedne tone starog papira spašava se dvadesetak tridesetogodišnjih stabala, a troši se i 40% manje energije za proizvodnju novog papira.

“Velečasni, mogu li spasiti dušu ako za crkvu dam 10 000 kuna?” – pita škrtac na umoru. “Nisam siguran, ali ja bih na Vašem mjestu pokušao.”

Hvalisanje je početak sramote. (Japanska)