Priča o vilin konjicu – pokojnici žive pps

Priča o vilin konjicu – pokojnici žive pps

U dubini staroga ribnjaka živjele su ličinke koje nis mogle razumjeti zašto se ni jedna od njih nije vratila kad je odrasla nego je ostala na lišću uz površinu vode…

Veličina: 756 KB
Ažurirano: 06. 12. 2017.

Deset stvari koje te Gospodin neće pitati – pps

Razmišljanje o deset stvari koje nam se čine važne u životu, ali koje nisu bitne za spasenje i koje nas Isus sigurno neće pitati na Sudnjem danu.

Sveci naši nebeski zaštitnici – pps za 1. razred

Sveci naši nebeski zaštitnici – pps učenje kroz igru. Simboli i po nekoliko rečenica o svecima Katoličke crkve. Korisno za vjeronauk u prvom razredu osnovne škole. Učenje kroz igru.

Najstarija crkva u Portu (Portugal) Sao Martinho de Cedofeita nosi naziv “brzo napravljena” (cedofeita) jer je završena nekoliko mjeseci prije roka.

Drug učitelj ispituje: “Kako je nastao svijet?” -“Bog ga je stvorio” odgovori učenik. -“Ali Bog ne postoji!” – “Ma, rekli ste nam da ne postoji ali tada je još postojao.”

Hvalisanje je početak sramote. (Japanska)