Dekalog prijateljstva – pps

Dekalog prijateljstva – pps

Deset zapovijedi prijateljstva.
” Ako te tvoj prijatelj ne potraži potraži ti njega!
Ne zaboravljaj obveze, a zaboravljaj uvrede!”

Veličina: 795.5 KB
Ažurirano: 11. 08. 2017.

Sok od naranče – pps o kontroli emocija

Prezentacija o kontroli emocija. kad nas “stisnu” problemi iz nas izlazi mržnja, bijes, ljutnja zloba… ali samo zato što su inače u nama.

Čekam te vani – pps

Čekam te vani – pps o kršćanskom životu

Čekam te vani ispred crkve budu li tvoje oči otvorene za nevolju bližnjega, budu li tvoje usne izgovarale riječi mira, radosti, povjerenja i utjehe… znat ću da si zaista razgovarao s Bogom!

Prelijepa Sagrada Familia (Sv. Obitelj) crkva koju je u Barceloni projektirao Antonio Gaudi gradi se od 1882. godine i još uvijek nije dovršena. Zanimljivo je da to nije crkva koja se najduže gradi u povijesti; npr. katedrala u Antwerpenu u Belgiji građena je 269 godina.

– Kako možemo pomoći čovjeku koji je progutao preko 20 tableta za spavanje? – pita liječnik studente na praksi. – Što hitnije mu pozvati svećenika – odgovori jedan.

Zrno pijeska u oku može sakriti cijelu planinu! (Japanska poslovica )