Kako živjeti sigurnije – pps

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Veličina: 671 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Molitva u šumi – pps

Zašto se ideš u šumu Bogu moliti kad je Bog svugdje i na svakom mjestu isti?
Zato što ja, kad se Bogu obraćam u šumi, nisam isti.

Odmori dušu 2 – pps prezentacija

Život se ne mjeri brojem udisaja, već brojem trenutaka od kojih zastaje dah. Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.
Zahvalnost nije samo najveća od svih vrlina, nego i majka svima ostalima.
I druge mudre misli posložene u prezentaciju.

U Oxfordu u Velikoj Britaniji izgrađeno je 65 crkava. Svaki od 39 koledža ima kapelicu. Oltar u koledžu Corpus Christi pripisuje se Rubensu.

“Sigurno ste do sada slušali brojna teološka predavanja”, obraća se dekan profesoru s dugim radnim stažom. “Da”, odgovara mu profesor, “ali Bog mi je dao milost da unatoč svemu, još uvijek vjerujem u Njega”.

Mnogima bi se dopao da se nisi trudio dopasti se svima. (Latinska poslovica)