Bog čini savršeno – pps

Bog čini savršeno – pps

Kralj koji nije vjerovao u Božju dobrotu, imao je roba koji bi u svim okolnostima uvijek rekao: ”Moj kralju, nemojte biti obeshrabreni, jer sve što Bog čini je savršeno. On ne čini pogreške!”

Zapamti: sve što Bog čini je savršeno. On nikada nije u krivu.”

Veličina: 122.87 KB
Ažurirano: 07. 11. 2017.

Učiteljica – pps

Prezentacija o istraživanju uspješnosti učenika iz sirotinjske četvrti Baltimorea.

Tko mene treba – pps

Tko mene treba – razmišljanje pps

Planina ne treba planinara da je osvoji. Zvijezde ne trebaju astronoma da ih otkrije i razvrsta.
Ja trebam hranu – hrana ne treba mene. …
Tko mene treba?

U O.Š. grofa Janka Draškovića u Zagrebu postoji povelika zbirka učeničkih šalabahtera. Za ovu zanimljivu zbirku se brine prof. hrvatskog jezika Tilda Raić – Ergović a u popunjavanju joj pomažu kolege iz škole.

Vojni časnik pita župnika: “Koliko bi vojnika moglo prespavat u crkvi?” – “Za vojnike ne znam, ali dok ja propovijedam, spava oko 5 stotina” – odgovori župnik.

Tko laže vas, lagat će i protiv vas. (Hrvatska poslovica)