Priča o dječaku koji je imao povjerenja – pps

Priča o dječaku koji je imao povjerenja – pps

Priča o dječaku koji je imao neograničeno povjerenje u svoga oca pilota poučava nas kakvo bismo povjerenje kao kršćani trebali imati u svoga nebeskog Oca.

Veličina: 412 KB
Ažurirano: 09. 11. 2017.

Salomonov prsten – pps

Salomonov prsten – poučna priča o životnim poteškoćama

Poučna priča o kralju Salomonu koji je naručio prsten na kojem će biti ispisane riječi prigodne u svakom trenutku. Zlatar je ugravirao
I TO ĆE PROĆI.

Zašto ići u crkvu? – pps

Jedan je čovjek napisao u novinama: “Odslušao sam na tisuće propovijedi a niti jedne se ne sjećam, zato nema smisla ići u crkvu.”
Netko je na napis odgovorio…

Za Isusov ukop Nikodem je donio 100 libara smjese smirne i aloja tj. oko 33 kg što je količina za kraljevski pogreb.

Pametni ljudi uvijek su puni sumnji – objašnjava profesor filozofije. Samo budale su uvijek u sve potpuno uvjerene. – Jeste li sigurni da je to baš tako? – sumnjičavo će jedan od studenata. – Apsolutno! – reče profesor.

Hvalisanje je početak sramote. (Japanska)