Osam tajni uspjeha – pps

Osam tajni uspjeha – pps

Budi strastven u svemu što radiš. Ako ne voliš svoj posao i ne uživaš u njemu nikad nećeš u potpunosti uspjeti.

Radi marljivo svaki dan, cijele godine, na onome što voliš i uspjeh će sigurno doći.

Lijepa optimistična prezentacija.

Veličina: 796 KB
Ažurirano: 16. 11. 2017.

Blagoslov jednoga starca – pps

Blagoslovljeni koji shvaćaju da su mi noge postale spore i da mi ruke dršću. Blagoslovljeni koji misle na to da teško čujem i da sve odmah ne shvaćam. Blagoslovljeni koji znaju da mi oči više dobro ne vide.

Odmori dušu 37 – pps prezentacija

Danas ljudi znaju cijenu svemu, a vrijednost ničemu.

Kada počnemo voljeti sebe, počnu se događati čuda.

Sve što ste ikad priželjkivali nalazi se na drugoj strani straha.

Veličina čovjeka se krije u njegovoj sposobnosti da se uspješno suoči s razočarenjem i da iz njega izađe obogaćen, a ne osiromašen.

I druge mudre misli posložene u lijepu prezentaciju.

U O.Š. grofa Janka Draškovića u Zagrebu postoji povelika zbirka učeničkih šalabahtera. Za ovu zanimljivu zbirku se brine prof. hrvatskog jezika Tilda Raić – Ergović a u popunjavanju joj pomažu kolege iz škole.

Vojni časnik pita župnika: “Koliko bi vojnika moglo prespavat u crkvi?” – “Za vojnike ne znam, ali dok ja propovijedam, spava oko 5 stotina” – odgovori župnik.

Tko laže vas, lagat će i protiv vas. (Hrvatska poslovica)