Isus Krist pravi Bog – pps

Isus Krist pravi Bog – pps

Isus Krist je poznavao Pismo. Bio je znalac, ali ne vidim da bi iz toga nužno slijedilo da bi morao biti Bog.
Snažan tekst o Isusu Kristu.

Veličina: 284 KB
Ažurirano: 20. 11. 2017.

Poslovice svijeta 1 – pps

Mirno more neće stvoriti dobrog moreplovca.

Brave samo poštene mogu spriječiti da uđu.

Nemoj misliti da si dobar, ako si najbolji među najlošijima.

Ako želite biti sretni jednu godinu, posadite vrt. Ako želite biti sretni cijeli život, posadite drvo.

Odmori dušu – mudre izreke pps 57

Optimisti su ljudi koji vjeruju da muha koja zuji po kuhinji traži izlaz iz njihovog doma. Ideja bez djelovanja je sanjarenje. Djelovanje bez ideje je noćna mora. Čovjek ne može otkriti nove oceane ako neprestano plovi uz obalu. I druge misli mudrih ljudi posložene u prezentaciju.

Dubrovačka je katedrala, prema priči, sagrađena novcima Rikarda Lavljeg Srca koji je 1192. doživio brodolom kod Lokruma i odlučio sagraditi crkvu na mjestu gdje je spašen, ali Dubrovčani su ga uspjeli nagovoriti da je bolje crkvu sagraditi u gradu.

Kuca Muji neko na vrata, on otvori, kad ono Smrt: ‘Došla sam vam uzeti dušu!’ Mujo: ‘Fato, dušo, došao neki čovjek u crnom po tebe.’

Ne idi utabanim putem. Umjesto toga kreni tamo gdje puta nema i ostavi trag. (Anoniman)