Neki čudan glas – pps

Neki čudan glas – pps

Lijepa prezentacija o potrebi brige za prirodu koju nam je Bog dao. Neki dječak šetao je morskom obalom i vidio morsku zvijezdu. Vratio ju je u more. Priroda je rekla hvala.
I drugi primjeri ekološki osvještene osobe.

Veličina: 4 MB
Ažurirano: 17. 08. 2017.

Nova pjesma (Stjepan Lice) – pps

Pjevati Gospodinu, pjevati mu novu pjesmu ne znači stati negdje postrance i zapjevati. … Pjevati Gospodinu znači mijenjati svijet.
Razmišljanje Stjepana Lice.

Kako nastaju predrasude – pps

“Dvije su stvari beskrajne: svemir i ljudska glupost, ali ja za ovo prvo više nisam siguran.” (Albert Einstein)

Uključite zvučnike!

Prema Talmudu Jeruzalemu je Bog dao devet desetina sve zemaljske ljepote, ali i devet desetina sve patnje i boli.

Tri župnika razgovaraju o tome kako će se riješiti slijepih miševa u crkvi. Prvi reče: ja sam pokušao zračnom puškom pa sad imam rupe na freskama. Drugi ih je sve skupio i daleko odvezao ali su se opet vratili. Treći župnik je uspio. Sve ih je krstio i krizmao i od tada ih u crkvi vidio nije.

Ne idi utabanim putem. Umjesto toga kreni tamo gdje puta nema i ostavi trag. (Anoniman)