Zemljovidi i zmajevi – pps

Zemljovidi i zmajevi – pps

Na starim zemljovidima crtani su zmajevi kao upozorenje za nova neistražena područja. I mi na svojim zemljovidima imamo zmajeve koji upozoravaju ali često i priječe poznanstva s ljudima.

Veličina: 536 KB
Pregleda: 1971 Pregleda
Ažurirano: 03. 11. 2017.

Bi li pobjegao – priča pps

Zamisli da su jednom dok si bio u crkvi došli maskirani ljudi s automatskim puškama u rukama i rekli: NEKA OSTANE SJEDITI ONAJ TKO JE SPREMAN ZA ISUSA PRIMITI METAK!
Bi li pobjegao?

Klinika kod Gospodina Isusa – pps

Došao sam u Kliniku kod Gospodina Isusa i na sistematskom pregledu otkrio da sam teško bolestan. Dao mi je jednostavne prirodne lijekove.

Grčka crkva štuje Klaudiju Prokulu, Pilatovu ženu, kao sveticu 27. listopada (sv. Prokla), a etiopska 19. srpnja (sv. Abrokla).

Adam se proderao na Evu. Ona briznu u plač: Adame! Nitko mi se nikada nije obratio takvim tonom!!!!

Mnogima bi se dopao da se nisi trudio dopasti se svima. (Latinska poslovica)