Poziv – pps

Poziv – pps

Poziv – želim znati pps

Želim znati možeš li biti sam sa sobom i sviđa li ti se vlastito društvo u trenutcima praznine.

Veličina: 537 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Pouka od pingvina – pps (čudesno)

Kraljevski pingvini mogu samo zajedno izdržati hladnoću Južnog pola. Stvore krug i u sredinu stave mladunce i ženke. Mužjaci šeću okolo kako bi barem jedan dio puta bili u zavjetrini. A mi?

Lijepe misli uz orhideje – pps

Nauči kako reći “Ne” brzo i pristojno.  Gledaj izlazak sunca barem jednom mjesečno. Troši manje nego što možeš zaraditi. Ne gubi kontrolu; duboko udahni. Budi pažljiv prema svojim prijateljima. Riješi se mržnje i neprijateljstva; oni nikome ne donose nikakvo dobro, pa ni tebi.

I druge zanimljive misli posložene u prezentaciju.

Najstarija crkva u Portu (Portugal) Sao Martinho de Cedofeita nosi naziv “brzo napravljena” (cedofeita) jer je završena nekoliko mjeseci prije roka.

Liječnik: “Morat ćete hitno na operaciju, sluh vam je strašno oslabio.” Župnik: “Molim vas odgodite za 3 mjeseca dok orguljašica ode u mirovinu.”

Hvalisanje je početak sramote. (Japanska)