Misli anonimnih ljudi – pps

Misli anonimnih ljudi – pps

Uspiješ li, upoznat će te ljudi; ne uspiješ li, upoznat ćeš ljude. Ako hoćeš nekoga držati u potpunom neznanju, preplavi ga informacijama. Sažaljenje se dobiva besplatno, zavist treba zaraditi. Veliki čovjek niti će mrava zgaziti niti pred carem puzati.

I druge misli anonimnih ljudi posložene u lijepu prezentaciju.

Veličina: 489 KB
Ažurirano: 16. 11. 2017.

Kada sam počeo voljeti sebe – pps Ch. Chaplin

Razmišljanje Charliea Chaplina o skromnosti, poštovanju, zrelosti, samopouzdanju, životu općenito.

poslao Darko Pejković

Neka nas blagoslovi – pps

Neka nas Bog blagoslovi nezadovoljstvom, jednostavnim odgovorima, poluistinama i površnim odnosima kako bismo oživjeli dubinu svoga srca…

Najpoznatiji gladijator bio je Spartacus – vođa pobune robova.

Župnik je ispred kipa sv. Nikole pronašao pismo: “Dragi sv. Nikola daj mi 200 kuna.” U pismo je stavio 100 kuna i odnio dječaku koji je pismo napisao. Sutradan je pronašao poruku: “Hvala ti sv. Nikola, ali drugi put ne šalji preko župnika – pola je za poštarinu uzeo.”

Dobar slikar ne daje ime svojoj slici, loš mora. (Poljska)