Jedna greška na ženi – pps

Jedna greška na ženi – pps

Bog je stvorio ženu šestoga dana radeći prekovremeno. Žena ima jednu grešku!
Uključite zvučnike!

Veličina: 2.23 MB
Ažurirano: 23. 11. 2017.

Poučavaj me dijete – pps

Dijete poučavaj me u svemu. Ti znaš kako vjetar pjeva u krilima ptica i kako za svakim pogledom ostaje trag.
Ti znaš kako svaki tren dobrote širi život zemlje za po jednu prisnost. Uključite zvučnike.

priredio fra Ivan Marić

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Stari Rimljani su vjerovali da Etna izbacuje lavu zato što u njoj živi Hefest, bog vatre, koji kuje oružje ostalim bogovima.

Vuk pita Crvenkapicu: A gdje ti živi baka? Koja joj je adresa? Crvenkapica: www.baka.com

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)