Razboritost – pps

Razboritost – pps

Nakon što je liječnik složenim operativnim zahvatom uspio starcu povratiti sluh ovaj to nije htio reći svojim ukućanima već je samo sjedio i slušao što govore o njemu.

Veličina: 490.5 KB
Ažurirano: 17. 08. 2017.

Klinika kod Gospodina Isusa – pps

Došao sam u Kliniku kod Gospodina Isusa i na sistematskom pregledu otkrio da sam teško bolestan. Dao mi je jednostavne prirodne lijekove.

Zašto ići u crkvu? – pps

Jedan je čovjek napisao u novinama: “Odslušao sam na tisuće propovijedi a niti jedne se ne sjećam, zato nema smisla ići u crkvu.”
Netko je na napis odgovorio…

Procjenjuje se da godišnje u hodočašćima sudjeluje 220 do 250 milijuna ljudi, a od toga 150 milijuna kršćana. Samo u Europi 30 milijuna vjernika, uglavnom katolika, koristi dio godišnjeg odmora kako bi hodočastili u sveta mjesta.

Molitva informatičara: “U ime Oca, i Sina i Duha Svetoga. ENTER! ”

S ciljem pred očima i najsporiji napreduju brže nego oni najbrži bez cilja! (Lessing)