Prva Crkva - ponavljanje u pps

Prva Crkva - ponavljanje u pps

Ponavljanje gradiva iz vjeronauka posloženo u prezentaciju.
Učenje kroz igru: asocijacije, spajanje parova, prepoznavanje slika, nadopunjavanje rečenica…

Veličina: 3.12 MB
Ažurirano: 11. 09. 2019.

Vatikan – prezentacija

Zaista lijepa prezentacija sa kvalitetnim fotografijama Vatikana.
Izvedbu prati "Ave Marija" stoga obvezatno uključite zvučnik.

Egipatski svećenici su osim faraona Amonovim sinom proglasili samo Aleksandra Velikog sina Filipa II i epirske princeze Olimpije. Aleksandar je jedini stranac koji je ikada nosio ovaj naslov, a inače je za vrijeme svojih pohoda u Egiptu dočekan kao osloboditelj.

Doživjela žena kliničku smrt. Pita ona sv. Petra može li vidjeti muža prije nego što se ponovno vrati na zemlju. – Daj mi neke podatke da ga lakše nađem? Ime, vjera, zanimanje, koliko ste bili u braku? na to će Petar. – 50 godina smo bili u braku. – Ah, on je onda među mučenicima.

Živi s ljudima kao da te Bog gleda, a govori s Bogom kao da te ljudi slušaju. (Seneka)