Zemlja teško diše – križni put prezentacija

Zemlja teško diše – križni put prezentacija

Lijepa prezentacija križnog puta u kojoj su postaje prikazane slikama iz filma i popraćene stihovima Ivne Talaje “Zemlja teško diše”.

Veličina: 408.5 KB
Pregleda: 1969 Pregleda
Ažurirano: 06. 12. 2017.

Križni put sa ilustracijama za djecu – pps prezentacija

Lijepa prezentacija za vjeronauk sa slikama križnoga puta prilagođenim djeci.

Odricanje – korizmena prezentacija

“Tko želi biti moj učenik neka se odrekne samoga sebe, neka uzme svoj križ i neka ide za mnom” Samo odricanjem mogu se postići viši ciljevi.

- s talijanskog preveo fra Ivan Marić

Crkvu Uskrsnuća na mjestu Isusova groba u stijeni podigli su vjernici u 4. st. Današnju Crkvu Svetoga groba podigli su križari 1149. godine.

Ivica: Uf, uf, uf! Želim gledati TV, želim ići vani, želim ići na facebook… Umoran sam od zadaća. Preumoran! Majka: Ne pričaj gluposti, nego napravi domaći. JOŠ NITKO NIJE UMRO OD UČENJA. Nije, ali zašto riskirati da baš ja budem prvi?

Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja: onaj koji žuri govori prije nego što sazna, odgovara prije negoli nešto shvati, odluči prije negoli provjeri, kudi prije nego što se u nešto uvjeri. (Arapska poslovica)