Budi svoj – pps

Budi svoj – pps

Budi svoj! Kad je jedan mladi rabin zauzeo mjesto svoga oca, svi su mu prigovarali da je previše različit od njega. – Naprotiv – odgovorio je mladić. Isti sam kao i on, ni on nije oponašao nikoga.

Veličina: 298.5 KB
Pregleda: 1978 Pregleda
Ažurirano: 17. 08. 2017.

Sok od naranče – pps o kontroli emocija

Prezentacija o kontroli emocija. kad nas “stisnu” problemi iz nas izlazi mržnja, bijes, ljutnja zloba… ali samo zato što su inače u nama.

Zapitaj se – pps

Priča iz života Alberta Nobela o životnim vrijednostima. Jednom je Nobel vidio u novinama vlastitu osmrtnicu s naslovima umro je kralj eksploziva i trgovac smrti. Nije želio da ga po tome pamte pa je počeo raditi na postizanju mira u svijetu.

Crkvu Uskrsnuća na mjestu Isusova groba u stijeni podigli su vjernici u 4. st. Današnju Crkvu Svetoga groba podigli su križari 1149. godine.

Obavijest na ulazu u crkvu: Dragi vjernici, Gospodin nam se obraća na razne načine. Ali sigurno vas neće zvati na mobitel. ZATO VAS LIJEPO MOLIM DA GA ISKLJUČITE PRIJE ULASKA!

Dobar slikar ne daje ime svojoj slici, loš mora. (Poljska)