Einstein i violina – pps

Einstein i violina – pps

Albert Einstein uživao je svirati violinu iako nije bio neki talent za glazbu. Jednom je dobio priliku svirati s orkestrom ali nije brojao taktove. Dirigent, iznerviran, reče najvećem matematičkom geniju NAUČI BROJATI VIŠE!

Veličina: 336 KB
Pregleda: 2021 Pregleda
Ažurirano: 05. 09. 2017.

Priča o obadu – pps

Abraham Lincoln ispričao je svom prijatelju poučnu priču kako bi mu objasnio zašto ne želi smijeniti suradnika koji je dulje vrijeme remetio njegova nastojanja.

Kome pripada uvreda – pps

Jedan je čovjek uvredama htio isprovocirati starog učitelja.
Učitelj mu je mirno odgovorio: „Ako ti meni doneseš poklon, a ja ga ne prihvatim, kome poklon pripada?”
Čovjek reče: „Pa, ako ne prihvatiš poklon, onda i dalje pripada meni.” Učitelj potom nastavi: „A sada, sine moj, ako ti meni pružaš samo uvredu, a ja je ne prihvatim, kome ona i dalje pripada?”

Crkvu Uskrsnuća na mjestu Isusova groba u stijeni podigli su vjernici u 4. st. Današnju Crkvu Svetoga groba podigli su križari 1149. godine.

Obavijest na ulazu u crkvu: Dragi vjernici, Gospodin nam se obraća na razne načine. Ali sigurno vas neće zvati na mobitel. ZATO VAS LIJEPO MOLIM DA GA ISKLJUČITE PRIJE ULASKA!

Dobar slikar ne daje ime svojoj slici, loš mora. (Poljska)