Zemljovidi i zmajevi – pps

Zemljovidi i zmajevi – pps

Na starim zemljovidima crtani su zmajevi kao upozorenje za nova neistražena područja. I mi na svojim zemljovidima imamo zmajeve koji upozoravaju ali često i priječe poznanstva s ljudima.

Veličina: 536 KB
Pregleda: 1935 Pregleda
Ažurirano: 03. 11. 2017.

Kako odrediti spol muhe – pps

Kratka, duhovita prezentacija korisna za nastavnu jedinicu “Spolnost dar ili zadatak” ili za razbibrigu.

Bogati siromah – pps

Bogati siromah – poučna priča u prezentaciji

Jednoga dana, jedan bogataš dade košaru punu smeća jednom siromahu. Siromah mu se nasmija i ode negdje s košarom.
Kratka poučna priča za razmišljanje.

Crkvu Uskrsnuća na mjestu Isusova groba u stijeni podigli su vjernici u 4. st. Današnju Crkvu Svetoga groba podigli su križari 1149. godine.

Obavijest na ulazu u crkvu: Dragi vjernici, Gospodin nam se obraća na razne načine. Ali sigurno vas neće zvati na mobitel. ZATO VAS LIJEPO MOLIM DA GA ISKLJUČITE PRIJE ULASKA!

Dobar slikar ne daje ime svojoj slici, loš mora. (Poljska)