Građevinar – pps

Građevinar – pps

Svakoga dana gradimo svoju životnu kuću: zabijamo čavle, podižemo zidove… Budimo mudri građevinari koji znaju da grade svoju kuću.

Veličina: 431.5 KB
Ažurirano: 05. 11. 2017.

Kršćanin je… – pps

Kršćanin je pošten ali ne bez ljubavi, osjećajan ali ne razdražljiv, revan ali ne zajedljiv… sav u Bogu ali ne izvan svijeta.

Lula mira – pps

Lula mira – pps o srdžbi

Mudri je stari Indijanac savjetovao mladiće iz svoga plemena: kad se jako srdiš na nekoga tko te je smrtno uvrijedio, prije nego digneš ruku na njega napuni lulu i promisli. Vidjet ćeš da je smrt prevelika kazna.

“Sagradimo katedralu koja će biti tako velika da će svi koji je vide pomisliti da smo ludi” bio je 1401. godine moto za gradnju katedrale sv. Marije koja je izgrađena kao treća po veličini crkva u Europi.

Obavijest na ulazu u crkvu: Dragi vjernici, Gospodin nam se obraća na razne načine. Ali sigurno vas neće zvati na mobitel. ZATO VAS LIJEPO MOLIM DA GA ISKLJUČITE PRIJE ULASKA!

Ljubav koja se održava darovima vječno je gladna. (Židovska poslovica)