Kava, jaje i mrkva – pps o životnim poteškoćama

Kava, jaje i mrkva – pps o životnim poteškoćama

Želiš li biti poput mrkve koja nakon 15 minuta u vreloj vodi postaje mekana, poput jajeta koje postane iznutra tvrdo ili poput kave koja ne mijenja svoje osobine već mijenja vodu u kojoj se kuha?

Veličina: 653.5 KB
Ažurirano: 08. 11. 2017.

Krede u boji – pps za vjeronauk i razmišljanje o životu

Snažna zanimljiva prezentacija o čovjeku koji je slikao na ulici i na odlasku dao svojim obožavateljima komadić kredu u boji. Upit što su učinili s komadićima svojih kreda poveznica je s vjerskim životom.

Propovijed u zatvoru

Kratka poučna prezentacija o životnom izboru i slobodi koju nam je Bog dao kao dar i odgovornost.

Crkvu Uskrsnuća na mjestu Isusova groba u stijeni podigli su vjernici u 4. st. Današnju Crkvu Svetoga groba podigli su križari 1149. godine.

Obavijest na ulazu u crkvu: Dragi vjernici, Gospodin nam se obraća na razne načine. Ali sigurno vas neće zvati na mobitel. ZATO VAS LIJEPO MOLIM DA GA ISKLJUČITE PRIJE ULASKA!

Dobar slikar ne daje ime svojoj slici, loš mora. (Poljska)