Zašto ići u crkvu? – pps

Zašto ići u crkvu? – pps

Jedan je čovjek napisao u novinama: “Odslušao sam na tisuće propovijedi a niti jedne se ne sjećam, zato nema smisla ići u crkvu.”
Netko je na napis odgovorio…

Veličina: 1.76 MB
Ažurirano: 13. 11. 2017.

Svađa dvojice monaha – pps

Prezentacija o dvojici monaha koji su se pokušali posvađati oko komada kruha ali im nije uspjelo jer nisu imali iskustva u svađanju.

Kutija za prvu pomoć

Simpatičan prikaz potrepština koje bi vjernik uvijek trebao imati uza se kako bi pomogao da životna ovom svijetu bude ljepši.

Kad bismo cjelokupno svjetsko stanovništvo sveli na selo sa stotinu stanovnika u njemu bi živjelo 57 Azijata, 21 Europljanin, 14 Amerikanaca i 8 Afrikanaca. Živjele bi tu 52 žene i 48 muškaraca, 70 nebijelaca i 30 bijelaca, 70 nekršćana i 30 kršćana, 89 heteroseksualaca i 11 homoseksualaca. Šest posto osoba posjedovalo bi 59 posto svega privatnog bogatstva, a sva bi šestorica bila iz SAD-a. U nastambama bez najosnovnijih uvjeta stanovanja obitavalo bi njih 80; 70 bi ih bilo nepismenih, pedeset neishranjenih, 1 bi umirao, 1 bi se rađao, samo bi 1 imao računalo i samo bi se 1 mogao pohvaliti sveučilišnom diplomom.

Ovaj blagoslov vrijedi samo do brzine od 120 km na sat – svećenik reče blagoslivljući automobile – Za više od toga trebat će vam sveto ulje.

Tko pobijedi strah taj je i tigru opasan protivnik. (Indijska)