Misli Propovjednika sina Davidova – pps

Misli Propovjednika sina Davidova – pps

Ispraznost nad ispraznošću, veli Propovjednik, ispraznost nad ispraznošću, sve je ispraznost!
Daj da okušam užitak, i vidim što naslada pruža, rekoh u srcu svom, ali gle; i to je ispraznost.
Mnogo mudrosti – mnogo jada; što više znanja, to više boli.
Što je bilo, opet će biti, i što se činilo, opet će se činiti, i nema ništa novo pod suncem.

Veličina: 1.99 MB
Ažurirano: 17. 11. 2017.

Odmori dušu 47 – pps s mislima mudrih ljudi

Vrijeme je odličan liječnik, ali loš kozmetičar. Tko svakome samo odobrava rijetko će doći u prigodu kazati svoju riječ. Uz velikog čovjeka često idu i velike pogreške. Nije dovoljno živjeti – kaže leptir – potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća. Nije mi važno što svijet misli o meni već što ja mislim o sebi. …

O životu i ljubavi – lijepe misli pps prezentacija

ŽIVJETI je vrlo rijetka pojava na svijetu. Većina ljudi samo preživljava. Naše živote ne oblikuje toliko naše iskustvo, koliko naša očekivanja. Ničega u životu se ne treba bojati. Treba samo razumjeti.

Misli o životu posložene u lijepu prezentaciju.

“Sagradimo katedralu koja će biti tako velika da će svi koji je vide pomisliti da smo ludi” bio je 1401. godine moto za gradnju katedrale sv. Marije koja je izgrađena kao treća po veličini crkva u Europi.

Obavijest na ulazu u crkvu: Dragi vjernici, Gospodin nam se obraća na razne načine. Ali sigurno vas neće zvati na mobitel. ZATO VAS LIJEPO MOLIM DA GA ISKLJUČITE PRIJE ULASKA!

Ljubav koja se održava darovima vječno je gladna. (Židovska poslovica)