Odmori dušu 2 – pps prezentacija

Odmori dušu 2 – pps prezentacija

Život se ne mjeri brojem udisaja, već brojem trenutaka od kojih zastaje dah. Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.
Zahvalnost nije samo najveća od svih vrlina, nego i majka svima ostalima.
I druge mudre misli posložene u prezentaciju.

Veličina: 2.14 MB
Ažurirano: 01. 12. 2017.

Misli anonimnih ljudi 3 – pps

Znaš li zašto smo ponekad veoma razočarani?! Zato što vjerujemo da su drugi spremni učiniti za nas ono što bi mi, bez razmišljanja, učinili za njih.

Najteže je slušati čovjeka koji nema dovoljno duše da bi govorio dobro, niti dovoljno pameti da bi šutio.

Kada uspiješ tvoji će prijatelji znati tko si ti, ali kada padneš, ti ćeš znati tko su tvoji prijatelji.

Mudre misli anonimnih ljudi posložene u lijepu meditativnu prezentaciju za vjeronauk i slobodno vrijeme.

Želiš li Bože – pps Majka Tereza

Želiš li moj glas Bože da bi čitav dan govorio onima kojima su potrebne Tvoje riječi ljubavi… Bože, danas ti dajem svoj glas.
(Majka Tereza)

Crkvu Uskrsnuća na mjestu Isusova groba u stijeni podigli su vjernici u 4. st. Današnju Crkvu Svetoga groba podigli su križari 1149. godine.

Obavijest na ulazu u crkvu: Dragi vjernici, Gospodin nam se obraća na razne načine. Ali sigurno vas neće zvati na mobitel. ZATO VAS LIJEPO MOLIM DA GA ISKLJUČITE PRIJE ULASKA!

Dobar slikar ne daje ime svojoj slici, loš mora. (Poljska)