Zašto ići u crkvu? – pps

Zašto ići u crkvu? – pps

Jedan je čovjek napisao u novinama: “Odslušao sam na tisuće propovijedi a niti jedne se ne sjećam, zato nema smisla ići u crkvu.”
Netko je na napis odgovorio…

Veličina: 1.76 MB
Ažurirano: 13. 11. 2017.

Dobra djela – pps

Jednom je čovjek na mostu u San Franciscu platio mostarinu za sebe i za vozača koji je vozio iza njega iako ga nije poznavao. Ovaj je učinio to isto i tako je nastavljen lanac dobrote.
poslao fra Ivan Marić

Otac i sin – napredak pps

Poučna prezentacija o poštivanju roditelja. Može se upotrijebiti i za “sukob generacija” kao i prigodno za “Dan starijih osoba”.

Svih 7 Crkava Apokalipse, spomenutih u Bibliji, nalaze se u Maloj Aziji – Efes (Ephesus), Izmir (Smirna), Pergam, Thyartira, Sard, Philadelphia, Eskihisar (Laodicea)

Dama dolazi u knjižaru i moli trgovca da joj preporuči neku knjigu za bolesnoga muža. Neku s vjerskim sadržajem? – pita prodavač. – Ne, nije potrebno. Krenulo mu je nabolje!

Nije sretan onaj tko ima ono što želi, već onaj koji ne želi ono što nema. (Latinska)