Filozofija moga oca – pps

Filozofija moga oca – pps

Kratka poučna priča o životu i stvarima od kojih često pravimo velike probleme, a sve bi moglo biti ljepše i jednostavnije.

Veličina: 346.5 KB
Ažurirano: 09. 11. 2017.

Vjera – pps o povjerenju u Boga

Poučna priča o vjeri ili bolje rečeno o nedostatku prave vjere.
Selo je pogodila suša i seljani su jedini spas vidjeli u molitvi…

Bi li pobjegao – priča pps

Zamisli da su jednom dok si bio u crkvi došli maskirani ljudi s automatskim puškama u rukama i rekli: NEKA OSTANE SJEDITI ONAJ TKO JE SPREMAN ZA ISUSA PRIMITI METAK!
Bi li pobjegao?

Marijanski hodočasnički centar Bliskog Istoka i svih Arapskih zemalja je svetište Naše Gospe Libanonske u Harrisi 25 km od Bejruta. U Svetište dolaze i nekršćani i ateisti – bilo kao turisti ili iz poštovanja prema Onoj za koju se iz Kurana čita: “Najplemenitija od svih žena u svemiru.”

Vojni časnik pita župnika: “Koliko bi vojnika moglo prespavat u crkvi?” – “Za vojnike ne znam, ali dok ja propovijedam, spava oko 5 stotina” – odgovori župnik.

Dobar slikar ne daje ime svojoj slici, loš mora. (Poljska)