Molitva u šumi – pps

Molitva u šumi – pps

Zašto se ideš u šumu Bogu moliti kad je Bog svugdje i na svakom mjestu isti?
Zato što ja, kad se Bogu obraćam u šumi, nisam isti.

Veličina: 745.67 KB
Pregleda: 1994 Pregleda
Ažurirano: 13. 11. 2017.

Tajna istinske sreće – pps

Neki je mladić potrošio svoju baštinu koju je naslijedio. Kao što obično u takvim slučajevima biva, u trenutku kad je ostao bez novaca, otkrio je da je i bez prijatelja.
Potrošivši sve vlastite zalihe, potraži mudra čovjeka i reče mu: “Što će biti od mene? Nemam ni novca ni prijatelja.” Kratka priča posložena u prezentaciju.

Koja je tvoja isprika – pps

Jakov je bio varalica, Petar je imao tešku narav, David je imao izvanbračnu aferu, Noa se znao napiti, Jona je bježao od Boga,
Pavao je bio ubojica, Gideon je bio nesiguran…

Razmišljanje o biblijskim osobama posloženo u zanimljivu prezentaciju.

Subotnji dan hoda je bio 2000 lakata, a 6 lakata je 1 trstika.

Tri župnika razgovaraju o tome kako će se riješiti slijepih miševa u crkvi. Prvi reče: ja sam pokušao zračnom puškom pa sad imam rupe na freskama. Drugi ih je sve skupio i daleko odvezao ali su se opet vratili. Treći župnik je uspio. Sve ih je krstio i krizmao i od tada ih u crkvi vidio nije.

Nema beznadnih situacija; postoje samo ljudi koji se u određenim situacijama osjećaju beznadno. (Tibetanska)