Bože, daj mi radost – pps

Bože, daj mi radost – pps

Bože daj mi radost u poslovima koji pritišću, u misli da se život troši na ljubav, u vjeru u Boga na kraju puta.

Veličina: 348 KB
Ažurirano: 15. 11. 2017.

Mudrost Aborigina – pps

Praaustralci, Aborigini nisu se vezivai za predmete, posjedovali s samo ono što su nosii na sebi ili u rukama. Dan s započinjali molitvom. Zahvaljivali su za hranu…

poslala Ivana Vukosav

Odmori dušu 45 – prezentacija s lijepim mislima

Genije je jedan posto inspiracije i 99 posto znoja. Nema tog dobrog dijela, koliko god malo bilo, koje je učinjeno uzalud. Za sretan život potrebni su šaka riže i slamnati šešir. Ogovaranje i zavist slušaju se otvorenih očiju.

I druge misli mudrih ljudi posložene u prezentaciju.

Riječ u hebrejskom koja znači “korablja” upotrebljava se samo za Noinu korablju i košaru u kojoj je Mojsije plutao NIlom.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Tko pobijedi strah taj je i tigru opasan protivnik. (Indijska)