Pastirova tajna – pps

Pastirova tajna – pps

Jednom je jedan pastir otkrio zabrinutom, gotovo očajnom čovjeku tajnu Božje prisutnosti uvijek i na svakom mjestu.

Veličina: 1.17 MB
Ažurirano: 15. 11. 2017.

Bumbar – pps o postojanju Boga

Bumbar ima površinu krila 0,7 sm kvadratnih
nasuprot težini 1,2 grama i prema aerodinamičkim zakonima ne može letjeti.

Kršćanin je… – pps

Kršćanin je pošten ali ne bez ljubavi, osjećajan ali ne razdražljiv, revan ali ne zajedljiv… sav u Bogu ali ne izvan svijeta.

Riječ u hebrejskom koja znači “korablja” upotrebljava se samo za Noinu korablju i košaru u kojoj je Mojsije plutao NIlom.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Tko pobijedi strah taj je i tigru opasan protivnik. (Indijska)