Poslovice svijeta 2 – pps prezentacija

Poslovice svijeta 2 – pps prezentacija

Mržnja se oprašta ali prijevara nikada. Hram ne čini ljepota građevine. Dim je uvijek veći od vatre. Sutra je dan u kojem ljenčina ima najviše posla. I druge poslovice posložene u lijepu pps prezetnaciju.

Veličina: 1.44 MB
Ažurirano: 15. 11. 2017.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Vodič za majstora u kući – pps

Nastojte raditi sami. Publika je rijetko od koristi.
Usprkos onomu što vam je možda majka rekla, i molitve i psovke pomažu pri popravku u kući, ali samo ako radite sami.

U zabavnom parku Gardaland, u Italiji, izgrađena je katolička crkva posvećena sv. Filipu Neriju, u kojoj pojedine grupe imaju svetu Misu.

Pita učiteljica Pericu: “Je li ti tata još uvijek pomaže s domaćom zadaćom?” “Ne više. Ona zadnja jedinica ga je totalno slomila!”

Ljubav koja se održava darovima vječno je gladna. (Židovska poslovica)