Današnji dan – pps

Današnji dan – pps

Današnji dan – razmišljanja za opuštanje pps

Današnji dan je kao i svaki drugi dan – poseban. Zato živi punim plućima, gledaj oko sebe i uživaj u malim stvarima. Lijepa prezentacija za opuštanje.

uključite zvučnik

Veličina: 1.73 MB
Ažurirano: 23. 11. 2017.

Isus Krist pravi Bog – pps

Isus Krist je poznavao Pismo. Bio je znalac, ali ne vidim da bi iz toga nužno slijedilo da bi morao biti Bog.
Snažan tekst o Isusu Kristu.

Spot za prodaju mira – pps

Na bijelom ekranu prikazana je reklama proizvoda koji nema svoju marku, slogan niti promociju jer nudi mir – proizvod za koji nikoga ne treba uvjeravati da ga kupi.

Marijanski hodočasnički centar Bliskog Istoka i svih Arapskih zemalja je svetište Naše Gospe Libanonske u Harrisi 25 km od Bejruta. U Svetište dolaze i nekršćani i ateisti – bilo kao turisti ili iz poštovanja prema Onoj za koju se iz Kurana čita: “Najplemenitija od svih žena u svemiru.”

Vojni časnik pita župnika: “Koliko bi vojnika moglo prespavat u crkvi?” – “Za vojnike ne znam, ali dok ja propovijedam, spava oko 5 stotina” – odgovori župnik.

Dobar slikar ne daje ime svojoj slici, loš mora. (Poljska)