Odmori dušu 37 – pps prezentacija

Odmori dušu 37 – pps prezentacija

Danas ljudi znaju cijenu svemu, a vrijednost ničemu.

Kada počnemo voljeti sebe, počnu se događati čuda.

Sve što ste ikad priželjkivali nalazi se na drugoj strani straha.

Veličina čovjeka se krije u njegovoj sposobnosti da se uspješno suoči s razočarenjem i da iz njega izađe obogaćen, a ne osiromašen.

I druge mudre misli posložene u lijepu prezentaciju.

Veličina: 824.75 KB
Pregleda: 2086 Pregleda
Ažurirano: 23. 11. 2017.

O životu i ljubavi – lijepe misli pps prezentacija

ŽIVJETI je vrlo rijetka pojava na svijetu. Većina ljudi samo preživljava. Naše živote ne oblikuje toliko naše iskustvo, koliko naša očekivanja. Ničega u životu se ne treba bojati. Treba samo razumjeti.

Misli o životu posložene u lijepu prezentaciju.

Odmori dušu 63 – pps prezentacija

Kreativnost dolazi iz sukoba ideja. Bolje biti lavom jedan dan, nego ovcom čitavog života. Tko malo misli, mnogo griješi. Poslovođa kaže Idi.  Vođa kaže Idemo. Tko hoće živjeti u Rimu ne smije se svađati s papom. Nada otvara ona vrata koja je očaj zalupio.

Crkvu Uskrsnuća na mjestu Isusova groba u stijeni podigli su vjernici u 4. st. Današnju Crkvu Svetoga groba podigli su križari 1149. godine.

Perice, jesi li bio na misi? – pita otac. – Jesam, i ministrirao sam! Lijepo, a o čemu je svećenik danas propovijedao? – Govorio je o tome kako i naši roditelji trebaju dolaziti u crkvu, a ne da im djeca moraju prepričavati što je svećenik propovijedao.

Hrabrost je strah koji je izgovorio molitvu. (Anoniman)