Odmori dušu 19 – pps

Odmori dušu 19 – pps

Bolje je s mudrim plakati, nego s ludim pjevati.

Propali ljudi dijele se na dvije vrste: one koji su mislili, a nikad ništa nisu učinili, i one koji su učinili, a nikad nisu mislili.

Jedino mjesto u kojem ‘uspjeh’ dolazi prije ‘zalaganja’ je rječnik.

Veličina: 846.5 KB
Ažurirano: 30. 11. 2017.

Učini  danas – pps
Učini danas – pps

Kad bi možda bilo istina da te danas posljednji put vidim s mojih bi usana potekla molitva da mi dopusti biti tvojim anđelom čuvarom.
Kad bi možda bilo istina…

Kriste svi te traže – pps

Isuse Kriste, svi te traže ali obično na krivim mjestima.
Zanimljiv tekst za razmišljanje Stjepana Lice. Korisno za vjeronauk i meditaciju.

Subotnji dan hoda je bio 2000 lakata, a 6 lakata je 1 trstika.

Tri župnika razgovaraju o tome kako će se riješiti slijepih miševa u crkvi. Prvi reče: ja sam pokušao zračnom puškom pa sad imam rupe na freskama. Drugi ih je sve skupio i daleko odvezao ali su se opet vratili. Treći župnik je uspio. Sve ih je krstio i krizmao i od tada ih u crkvi vidio nije.

Nema beznadnih situacija; postoje samo ljudi koji se u određenim situacijama osjećaju beznadno. (Tibetanska)