Gospodin sunce pravde – psalam 19 (pps)

Gospodin sunce pravde – psalam 19 (pps)

Devetnaesti psalam “Gospodin sunce pravde” posložen u prezentaciju. Korisno za uvodnu molitvu na satovima vjeronauka ili župne kateheze.

Veličina: 747.5 KB
Ažurirano: 05. 12. 2017.

Molitva lava – pps

Gospodine ja sam kralj, ti znaš kako je teško nositi grivu. Neki u svojoj vladavini ističu ljubav. Kakve li naivnosti?…

Svagdanja molitva – pps

Bože daj mi radost u običnim stvarima, u svjetlucanju trave nakon kiše, u ljubavi prijatelja,
u njihovu dragom razgovoru dok ljeto završava….

Kad je prorok Muhamed vidio grad Damask, zadivljen ga je zaobišao u širokom luku. Nije htio ući jer može postojati samo jedan raj – onaj kod Allaha na nebu.

Jednom prilikom su upitali jednu majku kako je njen sin tako dobar u crkvi. – Pa kažem mu, ako bude bio nemiran zbunit će svećenika, pa će on propovijed početi opet ispočetka. I to uvijek upali.

Ne idi utabanim putem. Umjesto toga kreni tamo gdje puta nema i ostavi trag. (Anoniman)