Neodgovorni liječnik – pps

Neodgovorni liječnik – pps

Neodgovorni liječnik – poučna priča u pps-u

Jedan je liječnik pozvan hitno u bolnicu kako bi operirao teško bolesnog dječaka. Stigao je žurno i odmah krenuo prema sali za operacije. Otac djeteta, bijesan, verbalno je napao liječnika.
Nakon nekoliko sati liječnik je izašao iz sale s riječima: Vaš sin je izvan životne opasnosti. Za dodatna pitanja obratite se sestri. (...)

Veličina: 1.25 MB
Pregleda: 2075 Pregleda
Ažurirano: 15. 09. 2017.

Sviđati juhaaa – pps o poštivanju drugih

Kratka priča o ružnoći izrugivanja, ali i o bogatstvu duhovitosti i strpljenja koje bi svaki kršćanin trebao njegovati.

Zaleđeno jezero – pps poučna priča

Poučna priča Bruna Ferrera posložena u prezentaciju.

“Sagradimo katedralu koja će biti tako velika da će svi koji je vide pomisliti da smo ludi” bio je 1401. godine moto za gradnju katedrale sv. Marije koja je izgrađena kao treća po veličini crkva u Europi.

Vojni časnik pita župnika: “Koliko bi vojnika moglo prespavat u crkvi?” – “Za vojnike ne znam, ali dok ja propovijedam, spava oko 5 stotina” – odgovori župnik.

Ljudi se poznaju po znoju i po danoj riječi. (Arapska)