Kako živjeti sigurnije – pps

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Veličina: 671 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Joshua Bell – priča o pravim vrijednostima

Istinita priča o inkognito nastupu Joshue Bella, jednog od najvećih glazbenika svijeta, u metro stanici. Nastup je organizirao Washington Post u svrhu istraživanja o percepciji, ukusu i ljudskim prioritetima.

Svađa dvojice monaha – pps

Prezentacija o dvojici monaha koji su se pokušali posvađati oko komada kruha ali im nije uspjelo jer nisu imali iskustva u svađanju.

Maslinski vrt su 1681. od muslimana otkupili Hrvati, braća Branković iz Sarajeva i darovali ga franjevcima na čuvanje.

Učitelj matematike pita Ivicu: – Kojom metodom namjeravaš rješavati ovu jednadžbu? – Metodom uzaludnih pokušaja.

U kući lijenčine množe se samo snovi. (Koreanska)