Odmori dušu 52 – pps

Odmori dušu 52 – pps

Kad god se nađete na strani većine, vrijeme je da zastanete i razmislite. Svaki se znalac zabuni, svaki  se dobar konj spotakne. Snažni ljudi uvijek imaju i jake slabosti. Ekonomija je odličan način za zapošljavanje ekonomista. Često cijeli grad pati zbog jednog zlobnika.

I druge mudre misli posložene u prezentaciju.

Veličina: 846.89 KB
Ažurirano: 17. 11. 2017.

Odmori dušu 21 – pps

Inovacije su ono što ljude dijeli na vođe i sljedbenike.
Biti pametan znači razlikovati istine koje treba reći od onih koje treba prešutjeti.
Kad sam dijelio hranu siromašnima, nazivali su me svecem. Kad sam pitao zašto su siromašni gladni, prozvali su me komunistom.
Ljude ocjenjuj po pitanjima, a ne odgovorima.
I druge mudre misli posložene u lijepu prezentaciju.

Učini  danas – pps
Učini danas – pps

Kad bi možda bilo istina da te danas posljednji put vidim s mojih bi usana potekla molitva da mi dopusti biti tvojim anđelom čuvarom.
Kad bi možda bilo istina…

Istraživanja su pokazala da gotovo sve primitivne religije imaju uspomenu na Velikog Boga koji je poput oca i dobar. Postoje dokazi koji ukazuju da su žrtve vračeva, vršene za magijskih obreda degeneracija višeg oblika, a ne ostaci primitivnih religija.

Propovjednik upita svoje župljane: Koliko vas je oprostilo neprijateljima? Oko 80% podigne ruke. Župnik ponovi pitanje glasnije, strožim tonom. Ovaj put svi podignu ruke osim jedne stare gospođe. Župnik ju upita: Zar vi ne namjeravate oprostiti svojim neprijateljima? – Ja nemam neprijatelja, starica će na to. – To je stvarno neobično. Koliko imate godina? – 98. Sve sam ih nadživjela.

Tko pobijedi strah taj je i tigru opasan protivnik. (Indijska)