Dva skakavca – pps o prijateljstvu

Dva skakavca – pps o prijateljstvu

Prezentacija o prijateljstvu tj. o međuljudskim odnosima. Korisno za nastavnu jedinicu “Svađa i pomirenje”.
Porječkala se dva skakavca…

Veličina: 212 KB
Ažurirano: 31. 10. 2017.

Napredak – pps Bruno Ferrero

Poučna priča Bruna Ferrera o problematici nedostatka vremena u suvremenom svijetu.

Čudnovati Božji putovi – pouka prirodnih sila

Poučna priča o oluji posložena u prezentaciju.
Čovječe ne boj se olujna vremena što bjesni u tvom životu jer oluja je blagoslov i nakon nje dolazi urod.
- uključite zvučnike, ne koristite miš

Kumba Mela, indijski vjerski festival koji traje mjesec dana, najveće je okupljalište ljudi koji svijet poznaje.

Izgledate potišteno, velečasni. – zabrinuto će neki župljanin svom župniku. – Kako ne bi bio, sutra imam vizitaciju. – Što je vizitacija? – Posjet. Ali ne bilo kakav. Kako da vam objasnim? Posjet je kad Vam punac dođe u kuću, a vizitacija kad dođe punica.

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)