Starci pouka – pps

Starci pouka – pps

Djeca su pitala mudrog starca kako se ponašati prema stracima koji su zli…

Veličina: 406 KB
Ažurirano: 17. 08. 2017.

Klinika kod Gospodina Isusa – pps

Došao sam u Kliniku kod Gospodina Isusa i na sistematskom pregledu otkrio da sam teško bolestan. Dao mi je jednostavne prirodne lijekove.

Blaženije je davati nego primati – pps

Jedan se student htio našaliti s nekim seljakom ali ga je njegov profesor poučio da pomogne čovjeku umjesto da se izruguje s njegovom nevoljom.

Franjevci su sliku Čudotvorne Gospe Sinjske, nakon što su je donijeli iz Rame, nekoliko godina čuvali na tajnom mjestu u Velom Varošu u Splitu, u Klisu, te u Dugopolju, jer je Sinj bio porušen.

Tri župnika razgovaraju o tome kako će se riješiti slijepih miševa u crkvi. Prvi reče: ja sam pokušao zračnom puškom pa sad imam rupe na freskama. Drugi ih je sve skupio i daleko odvezao ali su se opet vratili. Treći župnik je uspio. Sve ih je krstio i krizmao i od tada ih u crkvi vidio nije.

Hrabrost je strah koji je izgovorio molitvu. (Anoniman)