Oglas razmišljanje – pps

Oglas razmišljanje – pps

Traže se ljudi koji rade, a ne prigovaraju; koji stvaraju a ne pričaju prazne priče; koji kažu “može se”, a ne “to je nemoguće”… koji raspršuju tamu paleći barem jedno svjetlo dobra, a ne oni koji troše život proklinjući tamu.

Veličina: 1.03 MB
Pregleda: 1913 Pregleda
Ažurirano: 15. 09. 2017.

Strategija jedne lisice – pps

Strategija jedne lisice – kratka poučna priča

Jednom je lav otvorio ralje pred ovcom i upitao je smrdi li mu iz usta. Kad je odgovorila potvrdno lav skoči i otkine joj glavu. Vuk mu je odgovorio negativno, ali lav nije bio zadovoljan odgovorom pa je i njega pojeo. Lisica je pak uspjela odgovoriti lavu neugrozivši život.
Lijepa prezentacija prema priči Bruna Fererra.

Vjeruj u Boga i kad si u poteškoćama – pps

Kad previše trčeći osjetiš da padaš u procjep, sjeti se da uvijek imaš prijatelja spremnog da ti pomogne…

Danas postoji više od 300 gradova koji imaju više od milijun stanovnika.

Župnik je ispred kipa sv. Nikole pronašao pismo: “Dragi sv. Nikola daj mi 200 kuna.” U pismo je stavio 100 kuna i odnio dječaku koji je pismo napisao. Sutradan je pronašao poruku: “Hvala ti sv. Nikola, ali drugi put ne šalji preko župnika – pola je za poštarinu uzeo.”

Hrabrost je strah koji je izgovorio molitvu. (Anoniman)