Kako živjeti sigurnije – pps

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Veličina: 671 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Odmori dušu 2 – pps prezentacija

Život se ne mjeri brojem udisaja, već brojem trenutaka od kojih zastaje dah. Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.
Zahvalnost nije samo najveća od svih vrlina, nego i majka svima ostalima.
I druge mudre misli posložene u prezentaciju.

Jedna greška na ženi – pps

Bog je stvorio ženu šestoga dana radeći prekovremeno. Žena ima jednu grešku!
Uključite zvučnike!

Franjevci su sliku Čudotvorne Gospe Sinjske, nakon što su je donijeli iz Rame, nekoliko godina čuvali na tajnom mjestu u Velom Varošu u Splitu, u Klisu, te u Dugopolju, jer je Sinj bio porušen.

Tri župnika razgovaraju o tome kako će se riješiti slijepih miševa u crkvi. Prvi reče: ja sam pokušao zračnom puškom pa sad imam rupe na freskama. Drugi ih je sve skupio i daleko odvezao ali su se opet vratili. Treći župnik je uspio. Sve ih je krstio i krizmao i od tada ih u crkvi vidio nije.

Hrabrost je strah koji je izgovorio molitvu. (Anoniman)