Poslovice svijeta 2 – pps prezentacija

Poslovice svijeta 2 – pps prezentacija

Mržnja se oprašta ali prijevara nikada. Hram ne čini ljepota građevine. Dim je uvijek veći od vatre. Sutra je dan u kojem ljenčina ima najviše posla. I druge poslovice posložene u lijepu pps prezetnaciju.

Veličina: 1.44 MB
Ažurirano: 15. 11. 2017.

Narodne poslovice – pps

Tko pobijedi strah taj je i tigru opasan protivnik.
Dobar slikar ne daje ime svojoj slici, loš mora.
Hvalisanje je početak sramote.
Nije sretan onaj tko ima ono što želi, već onaj koji ne želi ono što nema.
I druge narodne poslovice posložene u lijepu prezentaciju.

Odmori dušu 61 – pps

Misli mudrih ljudi za vjeronuk i slobodno vrijeme posložene u prezentaciju.

Najstariji i najpotpuniji primjerak Starog i Novog zavjeta je Codex Vaticanus iz 4. st., čiji se original čuva u Vatikanskoj biblioteci. Nastao je u Aleksandriji u Egiptu a pisan je grčkim jezikom na pergameni i teži gotovo 30 kg.

Zar ne želite da odslužim Misu za Vašeg pokojnog muža? – upita župnik udovicu nakon pokopa. – Mislim da mu nije potrebna. Ako je u nebu ne treba mu, a ako je u paklu ne može mu pomoći. – A ako je u čistilištu onda mu je dobro jer se već kod kuće navikao. – dometnu župnik.

Ne idi utabanim putem. Umjesto toga kreni tamo gdje puta nema i ostavi trag. (Anoniman)