Odmori dušu 63 – pps prezentacija

Odmori dušu 63 – pps prezentacija

Kreativnost dolazi iz sukoba ideja. Bolje biti lavom jedan dan, nego ovcom čitavog života. Tko malo misli, mnogo griješi. Poslovođa kaže Idi.  Vođa kaže Idemo. Tko hoće živjeti u Rimu ne smije se svađati s papom. Nada otvara ona vrata koja je očaj zalupio.

Veličina: 1.16 MB
Ažurirano: 15. 11. 2017.

Vodič za majstora u kući – pps

Nastojte raditi sami. Publika je rijetko od koristi.
Usprkos onomu što vam je možda majka rekla, i molitve i psovke pomažu pri popravku u kući, ali samo ako radite sami.

Kriste svi te traže – pps

Isuse Kriste, svi te traže ali obično na krivim mjestima.
Zanimljiv tekst za razmišljanje Stjepana Lice. Korisno za vjeronauk i meditaciju.

Stari su Poljičani uz molitvu za pokojne imali i svojevrstan pozdrav pokojnicima koji se izgovarao na ulazu u groblje: “Dobro jutro mrtvu ljudi, vi ste bili ka i mi, a mi ćemo ka i vi, Bog vam dao pokoj višnji!”

– Gdje ćeš za Božić? – Na ponoćku u župnu crkvu.

Nije sretan onaj tko ima ono što želi, već onaj koji ne želi ono što nema. (Latinska)