Odmori dušu 52 – pps

Odmori dušu 52 – pps

Kad god se nađete na strani većine, vrijeme je da zastanete i razmislite. Svaki se znalac zabuni, svaki  se dobar konj spotakne. Snažni ljudi uvijek imaju i jake slabosti. Ekonomija je odličan način za zapošljavanje ekonomista. Često cijeli grad pati zbog jednog zlobnika.

I druge mudre misli posložene u prezentaciju.

Veličina: 846.89 KB
Ažurirano: 17. 11. 2017.

Današnji dan – pps

Današnji dan – razmišljanja za opuštanje pps

Današnji dan je kao i svaki drugi dan – poseban. Zato živi punim plućima, gledaj oko sebe i uživaj u malim stvarima. Lijepa prezentacija za opuštanje.

uključite zvučnik

Odmori dušu 56 – pps

U glave ljudi ništa tako teško ne ulazi kao istina. Istina postoji. Izmišljati se može samo laž. Mudrost započinje čuđenjem. Plemeniti čovjek drži do ispravnosti, mali čovjek do koristi. Ne plašite se napraviti veliki korak. Nitko još nije preskočio provaliju u dva mala skoka.

Zadnja riječ u Bibliji je Amen.

Zar ne želite da odslužim Misu za Vašeg pokojnog muža? – upita župnik udovicu nakon pokopa. – Mislim da mu nije potrebna. Ako je u nebu ne treba mu, a ako je u paklu ne može mu pomoći. – A ako je u čistilištu onda mu je dobro jer se već kod kuće navikao. – dometnu župnik.

Vreća škrtca nema vrha, a vreća rasipnika nema dna. (Rumunjska poslovica)