Lagano umire – pps

Lagano umire – pps

Lagano umire onaj koji ne putuje, onaj koji ne čita, onaj koji ne sluša glazbu, onaj koji ne nalazi zadovoljstvo u sebi… (Pablo Neruda)

Veličina: 636 KB
Ažurirano: 23. 11. 2017.

Odmori dušu 36 – pps prezentacija

Postoje dvije vrste ljudi: oni koji odrađuju posao i oni koji grabe zasluge. Pokušajte biti u prvoj grupi; tamo je manja konkurencija.

Ne mogu shvatiti zašto se ljude plaše nove ideje. Mene plaše stare.

Fanatik je osoba koja ne može promijeniti mišljenje i ne želi promjeniti temu.

I druge mudre misli posložene u lijepu prezentaciju.

Misli anonimnih ljudi 4 – pps prezentacija

Tko želi svima ugoditi ili je lud ili će postati lud.
Istina je preskup dar da bi ga očekivali od jeftinih ljudi.
Ja sam odgovoran za ono što kažem, ali ne i ono što vi razumijete.
Ne traži razlog za tugu već sitnicu za sreću.

Misli anonimnih ljudi posložene u zanimljivu prezentaciju.

Najstariji i najpotpuniji primjerak Starog i Novog zavjeta je Codex Vaticanus iz 4. st., čiji se original čuva u Vatikanskoj biblioteci. Nastao je u Aleksandriji u Egiptu a pisan je grčkim jezikom na pergameni i teži gotovo 30 kg.

Zar ne želite da odslužim Misu za Vašeg pokojnog muža? – upita župnik udovicu nakon pokopa. – Mislim da mu nije potrebna. Ako je u nebu ne treba mu, a ako je u paklu ne može mu pomoći. – A ako je u čistilištu onda mu je dobro jer se već kod kuće navikao. – dometnu župnik.

Ne idi utabanim putem. Umjesto toga kreni tamo gdje puta nema i ostavi trag. (Anoniman)