Ne želim ti bilo kakav dar – pps

Ne želim ti bilo kakav dar – pps

Meditativna prezentacija o tome kako bi trebali koristiti vrijeme koje imamo.

Veličina: 1.6 MB
Ažurirano: 23. 11. 2017.

Odmori dušu 66 – pps

Pogriješiti se može na više načina, ispraviti pogrešku samo na jedan. Potrebno je biti mudar da bi se razumjela mudrost: glazba ne znači ništa ako je publika gluha. Ili ćemo naći put, ili ćemo ga napraviti.

I druge izreke mudrih ljudi posložene u prezentaciju.

Mudre izreke – pps

Kad bi svaki čovjek na svijetu usrećio barem jednog čovjeka, čitav bi svijet bio sretan!

Mudar čovjek ne kaže sve što misli, ali misli sve što kaže.

Ti ne znaš kako je težak teret koji ti ne nosiš.

I druge mudre izreke posložene u prezentaciju.

Prvi Martirologij (popis svetaca Crkve) objavljen je 1584. na zahtjev pape Grgura 13.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Vreća škrtca nema vrha, a vreća rasipnika nema dna. (Rumunjska poslovica)