Loše navike – pps

Loše navike – pps

Loše navike – poučna priča pps

Bogati čovjek zatraži od starog učitelja da mu sina odvikne od loših navika. Učitelj povede mladića u šetnju po vrtu.
Poučna priča o opasnosti od loših navika i teškoćama odvikavanja posložena u prezentaciju.

Veličina: 552 KB
Pregleda: 1994 Pregleda
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Krila – poučna priča pps

Kratka misaona prezentacija prema priči Bruna Ferrera.
Mi kršćani često smo poput nezadovoljnog goluba koji je krila shvaćao kao smetnju u trčanju jer nije shvaćao da je stvoren za nebo.

Kršćanska obitelj – pps

Kratka zanimljiva prezentacija o kršćanskoj odgovornosti.

U svijetu se godišnje za printanje potroši više od 50 MILIJUNA TONA papira. Recikliranjem jedne tone starog papira spašava se dvadesetak tridesetogodišnjih stabala, a troši se i 40% manje energije za proizvodnju novog papira.

Tri župnika razgovaraju o tome kako će se riješiti slijepih miševa u crkvi. Prvi reče: ja sam pokušao zračnom puškom pa sad imam rupe na freskama. Drugi ih je sve skupio i daleko odvezao ali su se opet vratili. Treći župnik je uspio. Sve ih je krstio i krizmao i od tada ih u crkvi vidio nije.

Kad bogataš postane siromah, postane i učitelj. (Kineska)