Pamtiti ću ovaj život – pps

Pamtiti ću ovaj život – pps

Pamtit ću ovaj život kao neizrecivi Božji dar i podjednako neizrecivo Božje povjerenje.

- meditativna prezentacija obogaćena glazbom

Veličina: 1.75 MB
Ažurirano: 21. 11. 2017.

Odmori dušu 5 – pps prezentacija

Najbolji dokaz čovjekova poštenja nije njegovo redovito plaćanje poreza,
nego namještena nula na kućnoj vagi.
Biti usamljen znači biti drugačiji. Biti drugačiji znači biti usamljen.
Osmijeh je jedina kriva crta koja ispravlja mnoge druge krivudave.

I druge mudre misli posložene u prezentaciju.

Odmori dušu – mudre izreke pps 57

Optimisti su ljudi koji vjeruju da muha koja zuji po kuhinji traži izlaz iz njihovog doma. Ideja bez djelovanja je sanjarenje. Djelovanje bez ideje je noćna mora. Čovjek ne može otkriti nove oceane ako neprestano plovi uz obalu. I druge misli mudrih ljudi posložene u prezentaciju.

U svijetu se godišnje za printanje potroši više od 50 MILIJUNA TONA papira. Recikliranjem jedne tone starog papira spašava se dvadesetak tridesetogodišnjih stabala, a troši se i 40% manje energije za proizvodnju novog papira.

Tri župnika razgovaraju o tome kako će se riješiti slijepih miševa u crkvi. Prvi reče: ja sam pokušao zračnom puškom pa sad imam rupe na freskama. Drugi ih je sve skupio i daleko odvezao ali su se opet vratili. Treći župnik je uspio. Sve ih je krstio i krizmao i od tada ih u crkvi vidio nije.

Kad bogataš postane siromah, postane i učitelj. (Kineska)