Očevi - mudre izreke – pps

Očevi - mudre izreke – pps

Nije važno tko je bio moj otac, važno je kako ga se ja sjećam. Mnogo je lakše postati nego ostati otac. Ništa značajnije ne može učiniti otac za svoju djecu, nego to da voli njihovu majku. Uistinu bogat čovjek je onaj čija se djeca zatrče u njegov zagrljaj čak i kad su mu ruke prazne.

Veličina: 474.5 KB
Ažurirano: 23. 11. 2017.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Ljepota matematike – pps

Ljepota matematike – pps o Božjoj veličini

Neke matematičke jednakosti upućuju na veličinu Boga koji je izvor svih čuda.

preuzeto sa http://public.carnet.hr/~ahorvate

Nomadski narod Masai koji živi u Keniji i Tanzaniji vjeruje da njihov bog Engai proizvodi gromoglasne zvukove na vrhu svete planine Ol Doino Lengai. Planina je inače jedini aktivni vulkan ove vrste u svijetu – izbacuje sodu i tutnji. Posljednja erupcija bila je 1967. Masai stoljećima hodočaste u podnožje planine kako bi molili za kišu: Eng kare! Eng kare!

U ono vrijeme Ivica zakasnio u školu. Pozdravi: “Hvaljen Isus!” Drug učitelj ga izbaci iz razreda s riječima: “Izlazi i pozdravi kako treba!” Ivica ponovo uđe i reče: HVALJEN ISUS I MARIJA!

Kada je ljubav mršava, mane su debele. (Engleska)